Home
Wir über uns
Fin. Due Diligence
Controlling
Buchhaltung
Personalvermittlung
Interimmanagement
Kontakt

Про себе

Оттен Консалтинг — це консалтингова компанія, директором якої є її власник. Компанія заснована Томасом Оттеном та Наталею Шевченко.

 

         

Natalya Shevchenko

Томас Оттен

 

Томас Оттен працює з 2006 року в Україні в області консультування з податкових питань, бухгалтерського обліку та Financial Due Diligence.

 

В рамках своєї попередньої діяльності на посаді директора консалтингової компанії він здобув глибокі професійні знання стосовно місцевих особливостей. Цей професійний, в першу чергу зорієнтований на практику досвід як і раніше охоче використовується в численних доповідях, а також в спеціалізованих статтях.

Початок роботі в Україні поклала його дворічна діяльність як консультанта в банківській сфері для “Кредитанштальт фюр Відерауфбау” та Європейського банку реконструкції та розвитку в кінці 90-х років.

 

З 2000 по 2006 роки Томас Оттен працював в Німеччині як спеціаліст з фінансів  (Financial Due Diligence) та оцінки підприємств, а також як фінансовий директор виробничого підприємства.

 

Томас Оттен здобув дипломом спеціаліста з економіки підприємства в університеті в Кельні.

 

 

 

Наталя Шевченко

 

Наталя Шевченко має більш ніж 10-річний досвід на посаді головного бухгалтера в різних сферах економіки, а також як освічений юрист має відповідний професійний досвід, необхідний для запропонованого спектру послуг.  

 

ЇЇ професійне становлення охоплює шлях від головного бухгалтера в малих та середніх підприємствах, у великому промисловому підприємстві до керівника в міжнародній діючій консалтинговій компанії.

 

При цьому її досвід має значення не тільки з професійної точки зору, а й при необхідному спілкуванні з місцевими органами влади.

 
 
 
 
 

 

 

 

 

Otten Consulting  | info@otten-consulting.de