Home
Wir über uns
Fin. Due Diligence
Controlling
Buchhaltung
Personalvermittlung
Interimmanagement
Kontakt
 

Контроль за інвестиціями (контролінг) та управлінська звітність

Контролінгу в Україні надається особливе значення. На  основі Плану рахунків, передбаченого законом, та скоріше формальних вимог відносно структури балансу та звіту про фінансові результати, українська фінансова звітність надає не достатньо інформації про справжній фінансовий стан  підприємства.

Навіть ті положення бухгалтерського обліку, які не зовсім зрозумілі для західного сприйняття та потребують звикання, призводять до регулярних непорозумінь при контролінгу та складанні звітності. Так, наприклад, виставленого рахунку на оплату товарів, робіт та послуг не достатньо для проведення по бухгалтерії – рахунок є тільки «запрошенням для оплати».

І так як економічний хід мислення працівників часто ще не вкоренився, то актуальний контролінг є необхідним на даному етапі.

 

Наші послуги з контролінгу

Ми впроваджуємо в місцевий бухгалтерський облік індивідуально розроблені рішення в сфері контролінгу.   Це можуть бути як звичайні управлінські звіти, так і комплексна система обліку витрат.
Охоче ми також візьмемо на себе складання управлінських звітів, щоб за допомогою місцевого досвіду гарантувати правдоподібність західної звітності.

 

Otten Consulting  | info@otten-consulting.de
pageID_6583794