Home
Wir über uns
Fin. Due Diligence
Controlling
Buchhaltung
Personalvermittlung
Interimmanagement
Kontakt

Бухгалтерський облік

В рамках бухгалтерського обліку ми пропонуємо наступні послуги:

    • Постановлення та ведення  бухгалтерського обліку включаючи консультування з податкових питань в повсякденних ситуаціях
    • Складання всіх необхідних звітів та податкових декларацій
    • Управлінська звітність за міжнародними стандартами
    • Облік заробітної плати та кадрової документації

 

В області бухгалтерського та податкового обліку в нашій Компанії працюють німецько- та англомовні бухгалтери з відповідним багаторічним досвідом роботи, в тому числі у спілкуванні з податковими органами. Крім цього ви матимете кваліфікованих контактних осіб з досвідом роботи з іноземними підприємствами.

Зусилля українського бухгалтера в порівнянні з західноєвропейським набагато більші.

Український бухгалтер виконує значно більше функцій, ніж західноєвропейський. Таким чином в обов’язки бухгалтера входить не лише ведення бухгалтерського та податкового обліку, але й трудомісткі процеси управління кадрами, документообігу відряджень та т. і. Тому бухгалтерія являється відділом, що веде переписку з податковими інспекціями, статистикою та банками.
Окрім ~17 звітів та декларацій, які здаються кожні три місяці (щоквартальна звітність), багато часу займають банківські операції по регулюванню валютних операцій.  

Окрім вище перерахованого потрібно ще зазначити, що бухгалтерський облік цілковито відрізняється від податкового. Бухгалтерський облік не є принципово важливим для податкового обліку. Це призводить до того, що багато бухгалтерських операцій повинні бути відображені як в податковому обліку,так і в бухгалтерському. Але ці відображення не є аналогічними.     

Otten Consulting  | info@otten-consulting.de